Cercar

Competicions Lliga Catalana - Individual i altres

Lliga Catalana INDIVIDUAL 2023-24: Fase 1

Tots els resultats de la LLIGA CATALANA INDIVIDUAL 2023-24, la primera competició regular individual en línia de la Federació Catalana de Dards i que compta amb la col·laboració de Ripa Darts, la botiga de dards on trobareu el vostre material de dards preferit.

Vídeo del sorteig: 

 

QUADRANT: Els esportistes participants han quedat dividits en dos grups i els resultats s'actualitzem automàticament al gestor: https://nakka.com/n01/tournament/LLIGA%20CATALANA%20INDIVIDUAL 2023-24

La CLASSIFICACIÓ i ESTADÍSTIQUES  es poden consultar aquí: https://nakka.com/n01/tournament/t...stats


CALENDARI:

 

LLIGA CATALANA INDIVIDUAL 2023-24
Fase 1 – Grup Groc   Fase 2 – Grup Vermell
Jornada 1     21-01-2024   Jornada 1     21-01-2024
CÈSAR RUBIO     MARCOS MARTÍNEZ   FREDERIC SALVÀ     XAVIER ANDRÈS
SERGIO REYES     JOSEP M SALVADÓ   MARC SERRA     ÈRIC BASULLAS
MATHEW LEE     JORGE ESPARZA   JORDI DANTA     TOM HORBURY
IGNASI BASULLAS     MARC MENJIBAR   VÍCTOR BALLESTEROS     JONATHAN MARTIN
PABLO HIGUERAS     RUBEN RIOS   FRANCESC PUMAROLA     DANIEL ZAPATA
JOSEP ARIMANY     DANIEL AGÜERA   CARLES AROLA     ALBERT PUJALS
descans     MARC GIL   JOSÉ M. RODRÍGUEZ     JOSEP M CASANOVAS
Jornada 2     28-01-2024   Jornada 2     28-01-2024
JOSEP M SALVADÓ     MARCOS MARTÍNEZ   ÈRIC BASULLAS     XAVIER ANDRÈS
CÈSAR RUBIO     JORGE ESPARZA   FREDERIC SALVÀ     TOM HORBURY
SERGIO REYES     MARC MENJIBAR   MARC SERRA     JONATHAN MARTIN
MATHEW LEE     RUBEN RIOS   JORDI DANTA     DANIEL ZAPATA
IGNASI BASULLAS     DANIEL AGÜERA   VÍCTOR BALLESTEROS     ALBERT PUJALS
PABLO HIGUERAS     MARC GIL   FRANCESC PUMAROLA     JOSEP M CASANOVAS
JOSEP ARIMANY     descans   CARLES AROLA     JOSÉ M. RODRÍGUEZ
Jornada 3     4-02-2024   Jornada 3     4-02-2024
JORGE ESPARZA     MARCOS MARTÍNEZ   TOM HORBURY     XAVIER ANDRÈS
JOSEP M SALVADÓ     MARC MENJIBAR   ÈRIC BASULLAS     JONATHAN MARTIN
CÈSAR RUBIO     RUBEN RIOS   FREDERIC SALVÀ     DANIEL ZAPATA
SERGIO REYES     DANIEL AGÜERA   MARC SERRA     ALBERT PUJALS
MATHEW LEE     MARC GIL   JORDI DANTA     JOSEP M CASANOVAS
IGNASI BASULLAS     descans   VÍCTOR BALLESTEROS     JOSÉ M. RODRÍGUEZ
PABLO HIGUERAS     JOSEP ARIMANY   FRANCESC PUMAROLA     CARLES AROLA
Jornada 4     11-02-2024   Jornada 4     11-02-2024
MARC MENJIBAR     MARCOS MARTÍNEZ   JONATHAN MARTIN     XAVIER ANDRÈS
JORGE ESPARZA     RUBEN RIOS   TOM HORBURY     DANIEL ZAPATA
JOSEP M SALVADÓ     DANIEL AGÜERA   ÈRIC BASULLAS     ALBERT PUJALS
CÈSAR RUBIO     MARC GIL   FREDERIC SALVÀ     JOSEP M CASANOVAS
SERGIO REYES     descans   MARC SERRA     JOSÉ M. RODRÍGUEZ
MATHEW LEE     JOSEP ARIMANY   JORDI DANTA     CARLES AROLA
IGNASI BASULLAS     PABLO HIGUERAS   VÍCTOR BALLESTEROS     FRANCESC PUMAROLA
Jornada 5     18-02-2024   Jornada 5     18-02-2024
RUBEN RIOS     MARCOS MARTÍNEZ   DANIEL ZAPATA     XAVIER ANDRÈS
MARC MENJIBAR     DANIEL AGÜERA   JONATHAN MARTIN     ALBERT PUJALS
JORGE ESPARZA     MARC GIL   TOM HORBURY     JOSEP M CASANOVAS
JOSEP M SALVADÓ     descans   ÈRIC BASULLAS     JOSÉ M. RODRÍGUEZ
CÈSAR RUBIO     JOSEP ARIMANY   FREDERIC SALVÀ     CARLES AROLA
SERGIO REYES     PABLO HIGUERAS   MARC SERRA     FRANCESC PUMAROLA
MATHEW LEE     IGNASI BASULLAS   JORDI DANTA     VÍCTOR BALLESTEROS
Jornada 6     25-02-2024   Jornada 6     25-02-2024
DANIEL AGÜERA     MARCOS MARTÍNEZ   ALBERT PUJALS     XAVIER ANDRÈS
RUBEN RIOS     MARC GIL   DANIEL ZAPATA     JOSEP M CASANOVAS
MARC MENJIBAR     descans   JONATHAN MARTIN     JOSÉ M. RODRÍGUEZ
JORGE ESPARZA     JOSEP ARIMANY   TOM HORBURY     CARLES AROLA
JOSEP M SALVADÓ     PABLO HIGUERAS   ÈRIC BASULLAS     FRANCESC PUMAROLA
CÈSAR RUBIO     IGNASI BASULLAS   FREDERIC SALVÀ     VÍCTOR BALLESTEROS
SERGIO REYES     MATHEW LEE   MARC SERRA     JORDI DANTA
Jornada 7     3-03-2023   Jornada 7     3-03-2023
MARC GIL     MARCOS MARTÍNEZ   JOSEP M CASANOVAS     XAVIER ANDRÈS
DANIEL AGÜERA     descans   ALBERT PUJALS     JOSÉ M. RODRÍGUEZ
RUBEN RIOS     JOSEP ARIMANY   DANIEL ZAPATA     CARLES AROLA
MARC MENJIBAR     PABLO HIGUERAS   JONATHAN MARTIN     FRANCESC PUMAROLA
JORGE ESPARZA     IGNASI BASULLAS   TOM HORBURY     VÍCTOR BALLESTEROS
JOSEP M SALVADÓ     MATHEW LEE   ÈRIC BASULLAS     JORDI DANTA
CÈSAR RUBIO     SERGIO REYES   FREDERIC SALVÀ     MARC SERRA
Jornada 8     10-03-2023   Jornada 8     10-03-2023
descans     MARCOS MARTÍNEZ   JOSÉ M. RODRÍGUEZ     XAVIER ANDRÈS
MARC GIL     JOSEP ARIMANY   JOSEP M CASANOVAS     CARLES AROLA
DANIEL AGÜERA     PABLO HIGUERAS   ALBERT PUJALS     FRANCESC PUMAROLA
RUBEN RIOS     IGNASI BASULLAS   DANIEL ZAPATA     VÍCTOR BALLESTEROS
MARC MENJIBAR     MATHEW LEE   JONATHAN MARTIN     JORDI DANTA
JORGE ESPARZA     SERGIO REYES   TOM HORBURY     MARC SERRA
JOSEP M SALVADÓ     CÈSAR RUBIO   ÈRIC BASULLAS     FREDERIC SALVÀ
Jornada 9     17-03-2023   Jornada 9     17-03-2023
JOSEP ARIMANY     MARCOS MARTÍNEZ   CARLES AROLA     XAVIER ANDRÈS
descans     PABLO HIGUERAS   JOSÉ M. RODRÍGUEZ     FRANCESC PUMAROLA
MARC GIL     IGNASI BASULLAS   JOSEP M CASANOVAS     VÍCTOR BALLESTEROS
DANIEL AGÜERA     MATHEW LEE   ALBERT PUJALS     JORDI DANTA
RUBEN RIOS     SERGIO REYES   DANIEL ZAPATA     MARC SERRA
MARC MENJIBAR     CÈSAR RUBIO   JONATHAN MARTIN     FREDERIC SALVÀ
JORGE ESPARZA     JOSEP M SALVADÓ   TOM HORBURY     ÈRIC BASULLAS
Jornada 10     24-03-2023   Jornada 10     24-03-2023
PABLO HIGUERAS     MARCOS MARTÍNEZ   FRANCESC PUMAROLA     XAVIER ANDRÈS
JOSEP ARIMANY     IGNASI BASULLAS   CARLES AROLA     VÍCTOR BALLESTEROS
descans     MATHEW LEE   JOSÉ M. RODRÍGUEZ     JORDI DANTA
MARC GIL     SERGIO REYES   JOSEP M CASANOVAS     MARC SERRA
DANIEL AGÜERA     CÈSAR RUBIO   ALBERT PUJALS     FREDERIC SALVÀ
RUBEN RIOS     JOSEP M SALVADÓ   DANIEL ZAPATA     ÈRIC BASULLAS
MARC MENJIBAR     JORGE ESPARZA   JONATHAN MARTIN     TOM HORBURY
Jornada 11     31-03-2023   Jornada 11     31-03-2023
IGNASI BASULLAS     MARCOS MARTÍNEZ   VÍCTOR BALLESTEROS     XAVIER ANDRÈS
PABLO HIGUERAS     MATHEW LEE   FRANCESC PUMAROLA     JORDI DANTA
JOSEP ARIMANY     SERGIO REYES   CARLES AROLA     MARC SERRA
descans     CÈSAR RUBIO   JOSÉ M. RODRÍGUEZ     FREDERIC SALVÀ
MARC GIL     JOSEP M SALVADÓ   JOSEP M CASANOVAS     ÈRIC BASULLAS
DANIEL AGÜERA     JORGE ESPARZA   ALBERT PUJALS     TOM HORBURY
RUBEN RIOS     MARC MENJIBAR   DANIEL ZAPATA     JONATHAN MARTIN
Jornada 12     07-03-2023   Jornada 12     07-03-2023
MATHEW LEE     MARCOS MARTÍNEZ   JORDI DANTA     XAVIER ANDRÈS
IGNASI BASULLAS     SERGIO REYES   VÍCTOR BALLESTEROS     MARC SERRA
PABLO HIGUERAS     CÈSAR RUBIO   FRANCESC PUMAROLA     FREDERIC SALVÀ
JOSEP ARIMANY     JOSEP M SALVADÓ   CARLES AROLA     ÈRIC BASULLAS
descans     JORGE ESPARZA   JOSÉ M. RODRÍGUEZ     TOM HORBURY
MARC GIL     MARC MENJIBAR   JOSEP M CASANOVAS     JONATHAN MARTIN
DANIEL AGÜERA     RUBEN RIOS   ALBERT PUJALS     DANIEL ZAPATA
Jornada 13     14-03-2023   Jornada 13     14-03-2023
SERGIO REYES     MARCOS MARTÍNEZ   MARC SERRA     XAVIER ANDRÈS
MATHEW LEE     CÈSAR RUBIO   JORDI DANTA     FREDERIC SALVÀ
IGNASI BASULLAS     JOSEP M SALVADÓ   VÍCTOR BALLESTEROS     ÈRIC BASULLAS
PABLO HIGUERAS     JORGE ESPARZA   FRANCESC PUMAROLA     TOM HORBURY
JOSEP ARIMANY     MARC MENJIBAR   CARLES AROLA     JONATHAN MARTIN
descans     RUBEN RIOS   JOSÉ M. RODRÍGUEZ     DANIEL ZAPATA
MARC GIL     DANIEL AGÜERA   JOSEP M CASANOVAS     ALBERT PUJALS
                 

 

 


Tornar

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per a oferir una millor experiència i servei. Si continua navegant considerem que accepta el seu ús.