Competicions Rànking FCD
Rànquing FCD #Dardsenlinia 2021-1T Prova 2: Quadrant, resultats i classificació
Dissabte 20 de febrer es celebra la segona prova del Rànquing FCD #Dardsenlinia 2021-1T, la competició trimestral que es juga totament des de casa i és organitzada per la Federació Catalana de Dards.
Seguim jugant!! La competició comença a les 16h, el sorteig i el quadrant els trobareu publicats abans de l'inici, els resultats els actualitzarem al moment i es mantindrà el telearbitratge.
El Quadrant es gestionarà automàticament a nakka.com i al grup de whatsapp us anuciarem les partides i els apuntadors en cada llançament de partits. Per altra banda tots els esportistes han de fer d'apuntadors, com ja fem en les competicions presencials. També hi ha una inscripció per participar en cada rànquing que aquest cop serà trimestral (tres opens/proves en cada rànquins) on el 100% de les incripcions es destina a premi.
Títol del Torneig al Nakka: FCD 2021-1T-2
Ull: En groc apareixen els esportistes que comparteixen diana, això vol dir que, en cas de llançar dos partits alhora, de dos esportistes que comparteixen diana, es començarà pel que tingui el número de partit assignat menor.
QUADRANT Els resultats actualitzats al moment els trobareu aquí nakka.com/../FCD%2021-1T-2.
PARTITS EN DIRECTE Per seguir les partides anar a aquí nakka.com/../FCD%2021-1T-2 i fer clic sobre el partit que es vol seguir.
LIVE TV: Els vídeos que ens arribin per skype de les partides celebrades els podreu seguir al canal youtube de la FCDards (aquí) i els anirem publicant sobre la marxa -doneu-nos temps-.
Tot el directe del 2on Open RÀNKING FCD #DARDSONLINE: El sorteig, les partides en directe i el quadrant:
El sorteig: (es publicarà durant el dissabte al migdia)
Per seguir les partides en DIRECTE anar a aquí nakka.com/../FCD%2021-1T-2.
QUADRANT:
RÀNQUING FCD #DARDSENLINIA 2021-1T-12 | 20. febrer 2021 | ||||||
Partit | 1a Ronda – Last 32 | Hora | Àrbitre | ||||
1 | 1627 JONATHAN MARTÍN | 4 | - | 0 | bye | ||
2 | 1751 DANIEL AGÜERA | 3 | - | 4 | 1295 FRANCESC PUMAROLA | 16:00 | 1758 ESTEFANIA ROS |
3 | 1401 JOSEP MARIA SALVADÓ | 4 | - | 0 | bye | ||
4 | 1502 HILARI PONS PORTA | 4 | - | 0 | bye | ||
5 | 1593 JAVIER VELASCO GARCIA | 4 | - | 0 | bye | ||
6 | 1564 JUDIT SUMELL | 3 | - | 4 | 1360 IOLANDA RIBA | 16:50 | 1593 JAVIER VELASCO GARCIA |
7 | 1226 MONTSE BORONAT | 4 | - | 0 | bye | ||
8 | 739 ENRIC CID PUJOL | 4 | - | 0 | bye | ||
9 | 422 LOLI CASCALES | 4 | - | 0 | bye | ||
10 | 1569 JOAN CARLES AROLA | 4 | - | 2 | 1563 ÁNGEL RODRÍGUEZ M | 16:00 | 1525 SERGIO GARRIDO |
11 | 915 JOSEP ARIMANY | 4 | - | 0 | bye | ||
12 | 515 ANTONIO MUÑOZ RAMOS | 4 | - | 0 | bye | ||
13 | 1525 SERGIO GARRIDO | 4 | - | 0 | bye | ||
14 | 1304 ANTONIO GARCÍA HEREDIA | 2 | - | 4 | 123 ANTONIO MORENO | 16:00 | 515 ANTONIO MUÑOZ RAMOS |
15 | 1712 JOAN VILAGRASSA | 4 | - | 0 | bye | ||
16 | 1758 ESTEFANIA ROS | 4 | - | 0 | bye | ||
2a Ronda – Last 16 | Hora | Àrbitre | |||||
17 | 1627 JONATHAN MARTÍN | 3 | - | 4 | 1295 FRANCESC PUMAROLA | 17:00 | 1751 DANIEL AGÜERA |
18 | 1401 JOSEP MARIA SALVADÓ | 0 | - | 4 | 1502 HILARI PONS PORTA | 16:00 | 915 JOSEP ARIMANY |
19 | 1593 JAVIER VELASCO GARCIA | 4 | - | 1 | 1360 IOLANDA RIBA | 18:10 | 515 ANTONIO MUÑOZ RAMOS |
20 | 1226 MONTSE BORONAT | 0 | - | 4 | 739 ENRIC CID PUJOL | 16:00 | 1712 JOAN VILAGRASSA |
21 | 422 LOLI CASCALES | 0 | - | 4 | 1569 JOAN CARLES AROLA | 17:10 | 123 ANTONIO MORENO |
22 | 915 JOSEP ARIMANY | 4 | - | 0 | 515 ANTONIO MUÑOZ RAMOS | 17:20 | 1304 ANTONIO GARCÍA HEREDIA |
23 | 1525 SERGIO GARRIDO | 3 | - | 4 | 123 ANTONIO MORENO | 18:10 | GERARD ALBO |
24 | 1712 JOAN VILAGRASSA | 4 | - | 0 | 1758 ESTEFANIA ROS | 18:10 | 1563 ÁNGEL RODRÍGUEZ M |
3a Ronda – Quarts de Final | Hora | Àrbitre | |||||
25 | 1295 FRANCESC PUMAROLA | 4 | - | 2 | 1502 HILARI PONS PORTA | 18:45 | 1627 JONATHAN MARTÍN |
26 | 1593 JAVIER VELASCO GARCIA | 4 | - | 1 | 739 ENRIC CID PUJOL | 18:45 | 422 LOLI CASCALES |
27 | 1569 JOAN CARLES AROLA | 1 | - | 4 | 915 JOSEP ARIMANY | 18:45 | 1525 SERGIO GARRIDO |
28 | 123 ANTONIO MORENO | 4 | - | 1 | 1712 JOAN VILAGRASSA | 18:55 | 1360 IOLANDA RIBA |
Semifinal | Hora | Àrbitre | |||||
29 | 1295 FRANCESC PUMAROLA | 1 | - | 4 | 1593 JAVIER VELASCO GARCIA | 19:40 | 1569 JOAN CARLES AROLA |
30 | 915 JOSEP ARIMANY | 4 | - | 1 | 123 ANTONIO MORENO | 19:40 | 1525 SERGIO GARRIDO |
Final | Hora | Àrbitre | |||||
31 | 1593 JAVIER VELASCO GARCIA | 2 | - | 5 | 915 JOSEP ARIMANY | 20:15 | 1525 SERGIO GARRIDO |
CLASSIFICACIÓ / CLASSIFICACIÓ GENERAL:
RÀNQUING FCD #DARDSENLINIA 2021-1T-12 | ||
CLASSIFICACIÓ | ||
Lloc | Punts | Esportista |
1 | 16 | 915 JOSEP ARIMANY |
2 | 14 | 1593 JAVIER VELASCO GARCIA |
3 | 13 | 123 ANTONIO MORENO |
3 | 13 | 1295 FRANCESC PUMAROLA |
5 | 12 | 1712 JOAN VILAGRASSA |
5 | 12 | 1569 JOAN CARLES AROLA |
5 | 12 | 739 ENRIC CID PUJOL |
5 | 12 | 1502 HILARI PONS PORTA |
9 | 11 | 1758 ESTEFANIA ROS |
9 | 11 | 1525 SERGIO GARRIDO |
9 | 11 | 515 ANTONIO MUÑOZ RAMOS |
9 | 11 | 422 LOLI CASCALES |
9 | 11 | 1226 MONTSE BORONAT |
9 | 11 | 1360 IOLANDA RIBA |
9 | 11 | 1401 JOSEP MARIA SALVADÓ |
9 | 11 | 1627 JONATHAN MARTÍN |
17 | 10 | bye |
17 | 10 | bye |
17 | 10 | 1304 ANTONIO GARCÍA HEREDIA |
17 | 10 | bye |
17 | 10 | bye |
17 | 10 | bye |
17 | 10 | 1563 ÁNGEL RODRÍGUEZ M |
17 | 10 | bye |
17 | 10 | bye |
17 | 10 | bye |
17 | 10 | 1564 JUDIT SUMELL |
17 | 10 | bye |
17 | 10 | bye |
17 | 10 | bye |
17 | 10 | 1751 DANIEL AGÜERA |
17 | 10 | bye |
Detall de les dates de les 3 proves/open del Rànquing FCD #Dardsenlinia 2021-1T
23/gener 16 h | Rànquing FCD #Dardsenlinia 2021-1T | Prova 1 - Guanyador Francesc Pumarola |
20/febrer 16 h | Rànquing FCD #Dardsenlinia 2021-1T | Prova 2 - Guanyador Josep Arimany |
20/març 16 h | Rànquing FCD #Dardsenlinia 2021-1T | Prova 3 |
Tornar